Foto

V našej kategórií Foto nakúpite tovar už od 3.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Altom Drevený fotorámček Medvedík 17 cm, ružová a Fotorámček Mackay sivá, 19 x 23 cm, ale aj Fotorámček Mackay ružová, 19 x 23 cm . Zákazníci dobre hodnotia najmä Drevený fotorámček Hatu Panda zelená, 20 x 25 x 1 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Altom Drevený fotorámček Medvedík 25 cm, ružová K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Drevený závesný fotorámček Melody, 42 x 42 cm Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Fotorámček Mackay modrá, 19 x 23 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Foto a budete naozaj spokojní.

Fotorámček Monsanto, svetlohnedá

Chcete si uchovať spomienky na rodinné oslavy, výlety s priateľmi alebo fotografie z profesionálneho fotenia? Kúpte si tento štýlový rámček s moderným geometrickým vzorom. Je určený na fotografie...

Fotorámček Ornamento, 19 x 24 cm

Uchovajte si spomienky na krásne okamihy s vašou rodinou a priateľmi. Tento krásny rámček vám spolu s obľúbenou fotografiou utvorí nádhernú dekoráciu napríklad v obývacej izbe.

Závesný fotorámček biela, 9 x 13 cm

Do tohto krásneho rámčeka z dreva môžete zarámovať vaše spomienky na tých, ktorých milujete. Romantický závesný rámček vyzdobí vašu izbu. Fotorámček je vhodný pre rozmer fotografie 9 x 13 cm.